• PRACOWNIA KOMPUTEROWA

NOWA PRACOWNIA KOMPUTEROWA

Pod koniec czerwca 2007 roku nadeszła informacja z Ministerstwa Edukacji Narodowej o przyznaniu naszej szkole wyposażenia pracowni komputerowej sfinansowanego przez MEN i Europejski Fundusz Społeczny. W lipcu zaadaptowano na potrzeby pracowni salę nr 15, w której zainstalowano wyposażenie: serwer, 10 stanowisk uczniowskich Apple iMac17”/ 1,83 GHz / 512MB RAM / 160 GB HDD (komputer i monitor zintegrowne w jednej obudowie), komputer przenośny Mac Book 2.0, projektor, skaner Helwett Packard, drukarkę laserową czarno – białą Samsung   oraz   router D – link.
              Komputery  są  bezprzewodowo  połączone  w  sieć  ze stałym dostępem do Internetu. Całość prezentuje się imponująco - na miarę XXI wieku. Pracownią opiekuje się pani Katarzyna Hanarz, nauczycielka  informatyki w naszej szkole.

Dnia 12 października 2007 r. dokonano uroczystego otwarcia sali komputerowej. Symbolicznego przecięcia wstęgi dokonali: pani dyrektor Bogumiła Jamborska oraz pan wizytator Marcin Janeczek. Pracownię poświęcił ks. Proboszcz Władysław Ulmaniec.