• Wyniki konkursu o św. Janie Pawle II

• 18 października w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Iwanowicach, miało miejsce uroczyste wręczenie nagród laureatom IV Powiatowej edycji XVIII Gminnego Konkursu Plastycznego o św. Janie Pawle II pod hasłem ,,Jan Paweł II - Papież Rodziny."

Miło nam poinformować, iż wśród laureatów znalazły się dwie uczennice klasy Ia z naszej szkoły - Oliwia Zyskowska i Lena Lenartowicz, które otrzymały wyróżnienie za swoje starannie wykonane prace plastyczne. Laureatkom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Oprócz pieknych nagród, które otrzymały uczennice, nasz szkoła została obdarowana pieknym dyplomem, kalendarzem z wizerunkiem św. Jana Pawła II oraz książką Carlo Acutisa ,,Boży incfluencer".