• Deklaracja-Komitet Rodzicielski

Zarząd Rady Rodziców Szkoły Podstawowej w Łuczycach prosi Rodziców o dokonanie wpłat pieniężnych na Radę Rodziców w roku szkolnym 2023/2024. Na ten rok kwota uchwalona przez Radę Rodziców wynosi 70 zł na rok od ucznia.

Pieniądze, które Państwo wpłacacie na fundusz rady wracają do Waszych dzieci w postaci dofinansowania organizowanych uroczystości szkolnych i konkursów przedmiotowych. Pieniądze te przeznaczane są na nagrody w postaci książek dla uczniów naszej szkoły za dobre wyniki w nauce czy inne nagrody za osiągnięcia sportowe. Z pieniędzy Rady pokrywane są koszty m.in. organizowanych dyskotek i zabawy choinkowej, poczęstunku z okazji Mikołajek, zakupu różnego rodzaju wyposażenia dla klas. W związku z powyższym prosimy o finansowe wsparcie funduszu Rady Rodziców i z góry dziękujemy za dokonane wpłaty. Wypełnione deklaracje należy przekazać Wychowawcy.

Informujemy jednocześnie, że wpłata na Radę Rodziców jest dobrowolna.

Wpłat należy dokonywać u Skarbnika klasowego do 30 października 2023 r.. W przypadku trudnej sytuacji materialnej Rodziny istnieje możliwość wpłaty : pierwszej raty do 30 października 2023, oraz drugiej raty do 28 lutego 2024r.

Rada Rodziców Szkoły Podstawowej w Łuczycach

……………………………………………………………………………………………… .................................................................

--------------------------------------                               Łuczyce, dn. ……………………………………

(imię i nazwisko rodzica/opiekuna)