• Konkurs wiedzy z języka angielskiego „I KNOW IT”

•    Zapraszamy dzieci 6-letnie oraz uczniów klas I-II do udziału w konkursie wiedzy z języka angielskiego „I KNOW IT”. Celem konkursu jest rozwijanie zainteresowania nauką języka angielskiego oraz popularyzacja tego języka wśród najmłodszych dzieci i uczniów.

Konkurs ma formę sprawdzianu składającego się z pytań zamkniętych i otwartych. Testy przygotowywane są w oparciu o obowiązujący program nauczania oraz są zróżnicowane w zależności od grupy, klasy.  Prawo do udziału w konkursie ma każdy uczeń z wyżej wymienionych grup i klas. Zgłoszenia należy dokonywać do dnia 28.02.2023r. do wychowawców klas lub do nauczyciela języka angielskiego.

Konkurs z języka angielskiego sprawdza znajomość słownictwa oraz podstawowych zwrotów. Ciekawe opracowanie graficzne pytań zainteresuje najmłodszych uczniów i zachęci do pogłębiania wiedzy z języka angielskiego.

Przewidujemy następujące typy zadań: test wyboru, identyfikacja słowa niepasującego do grupy wyrazów, uzupełnianie luk w tekście podanymi słowami, zadanie typu prawda/fałsz, uporządkowanie wyrażeń, wykreślanki, uzupełnianie dialogu podanymi zdaniami oraz rysowanie zgodnie z poleceniem. Zakres tematyki i Regulamin konkursu znajdą Państwo w poniższych załącznikach.

Życzymy owocnych przygotowań i miłej przy tym zabawy.

REGULAMIN__KONKURSU_I_KNOW_IT.pdf

Wymagania_konkursowe_zalacznik_nr_1.pdf​​​​​​​

• Zabawa karnawałowa

• Zabawa karnawałowa odbędzie się dn. 16.02.2023 r. zgodnie z następującym harmonogramem:

Oddziały przedszkolne godz. 10.00 - 11.00

Klasy I-III godz. 11.10 - 13.00

Klasy IV-VIII godz. 16.30 - 18.30

Zabawę karnawałową, która odbędzie się na sali gimnastycznej, dla oddziałów przedszkolnych i kl. I-III poprowadzi wodzirej. Podczas zabawy będą robione dzieciom zdjęcia, które później można kupić. Kl. IV-VIII będą mieć zabawę karnawałową na górnym korytarzu - odpowiedzialny SU i uczniowie kl. VIII. Rada
            Rodziców sponsoruje poczęstunek dla każdego ucznia.