• Odblaskowa Szkoła

• Nasza szkoła bierze udział w ogólnopolskim konkursie "Odblaskowa Szkoła".

Celem konkursu jest zwrócenie uwagi pedagogów, rodziców i opiekunów na konieczność kontrolowania ustawowego obowiązku korzystania z elementów odblaskowych i promowanie wszelkich inicjatyw ograniczających zagrożenia w ruchu drogowym.

Udział w nim daje możliwość wykazania, że szkoła nie tylko uczy, ale również dba  o bezpieczeństwo uczniów, zwłaszcza w drodze do i ze szkoły.

Konkurs promuje najbardziej aktywne szkoły podstawowe i społeczności lokalne, realizujące ideę wyposażania uczniów w elementy odblaskowe.

Uczniowie klas I-III uczą się podstawowych zasad ruchu drogowego w terenie - utrwalają znajomość zasad poruszania się po drodze oraz przechodzenia przez jezdnię. Spacer jest również okazją do wyrabiania nawyku noszenia elementów odblaskowych i uświadamiania dzieciom, jak ważne jest bycie widocznym na drodze.

• Konkurs piosenki "O Złotą Nutkę Gminy Kocmyrzów-Luborzyca"

• "Złota Nutka Gminy Kocmyrzów - Luborzyca"! To wyjątkowa okazja, aby zaprezentować swoje muzyczne umiejętności i podzielić się swoją pasją z innymi.

📅 Data: 17 listopada 2023 r.

🏢 Miejsce: Centrum Kultury i Promocji w Kocmyrzowie-Luborzycy, ul. Chlebowa 2, 32-010 Baranówka

Cel konkursu:

• Dajemy Ci możliwość zabłyśnięcia na scenie!
            • Rozwijaj swoje muzyczne talenty i pasje.
            • Przeżyj sztukę i wpłyń na wrażliwość estetyczną publiczności.
            • Zachęcamy do aktywnego uczestnictwa w wydarzeniach kulturalnych.

☀️ Tematyka: Twoje wykonanie będzie oparte na jednej piosence związanej z jedną z czterech pór roku. To twoja szansa, aby przenieść nas w magiczny świat natury w różnych jej odsłonach!

👥 Uczestnicy: Konkurs jest otwarty dla mieszkańców gminy Kocmyrzów-Luborzyca oraz uczniów naszych szkół i przedszkoli mieszkających poza terytorium gminy. Jesteśmy razem, aby celebrować muzykę i talent w naszej społeczności!

Niech muzyka zabrzmi w całym naszym sercu, niezależnie od pory roku, którą wybierzesz. Do zobaczenia na scenie! 🎶

• Zebranie z rodzicami

• Bardzo serdecznie zapraszamy na pierwsze w tym roku szkolnym zebranie z rodzicami, które odbędzie się 12.09 br. o godz. 17:00 w klasach I-VIII. Rodziców zapraszamy do następujących sal:

kl. Ia - sala 5
            kl. Ib - świetlica