• APEL Z OKAZJI ŚWIĄT MAJOWYCH

• 29 kwietnia społeczność naszej Szkoły zebrała się na uroczystym apelu z okazji zbliżających się świąt majowych: Święta Flagi RP oraz Święta Konstytucji 3 Maja. Po wprowadzeniu sztandaru Szkoły i odśpiewaniu hymnu państwowego uczniowie klasy VII przypomnieli widzom historię i znaczenie naszych barw narodowych oraz przedstawili, w formie sejmiku uczniowskiego, proces tworzenia i rolę Konstytucji 3 Maja w dziejach naszego narodu. Muzycznie siódmoklasistów wspierali uczniowie klasy II a oraz Maja z klasy V i Julia z klasy VI. Uroczystość przygotował nauczyciel historii - Janusz Kieca.

• Wycieczka do Doliny Będkowskiej

• 27 kwietnia 2024 r. uczniowie klas IV-V wraz z opiekunami byli na wycieczce w Dolinie Będkowskiej.

Z miejsca spotkania udali się wraz z przewodnikami,  prowadzącą przez las drogą w kierunku Bramy Będkowskiej, po drodze poznając okoliczną przyrodę budzącą się do życia. Następnie ulicą Jurajską wiodącą dnem Doliny przeszli w kierunku Brandysówki, gdzie odbyło się  wspólne ognisko z pieczeniem kiełbasy.

W drodze powrotnej przeszli  do Wodospadu Szum, którego imponujące formy skalne pozwoliły zaspokoić ich pragnienia o atrakcyjnym wypadzie.

Wspaniała atmosfera i atrakcje jednej z naszych dolin w Parku Krajobrazowym Dolinki Podkrakowskie umożliwiły im spędzenie pięknych chwil na łonie przyrody.