• OSTRZEŻENIE

• W związku z doniesieniami o pojawieniu się w naszych okolicach niedźwiedzia, prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności, zwłaszcza w pobliżu lasów.

• BADANIA LOGOPEDYCZNE

• Podejmując współpracę z logopedą z naszego terenu zapraszamy do wzięcia udziału w przesiewowych badaniach logopedycznych w naszej szkole. Badania prowadzone we wszystkich klasach przez p. Elżbietę Gurgacz są bezpłatne. Prosimy rodziców o doręczenie deklaracji zgody na udział dziecka w badaniu .

• Odblaskowa szkoła na festynie

• Podczas festynu sportowego, który odbył się w niedzielę 23 września na boisku w Łuczycach zadbano o bezpieczeństwo najmłodszych. Państwo Magdalena i Marcin Kadelowie ufundowali 40szt. kamizelek odblaskowych dla dzieci z naszej szkoły. Serdecznie dziękujemy za włączenie się do trwającego konkursu "Odblaskowa szkoła". Szczególnie teraz, gdy nadeszła jesień jest ważne, aby dzieci nosiły odblaski.

• ZBIÓRKA ZŁOMU

• Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II organizuje akcję zbierania złomu na terenie Łuczyc.

Jeśli mają Państwo zbędne metalowe przedmioty, prosimy o wystawienie ich przed posesję w sobotę 22 września 2012r. do godz. 9.00. Uzyskane środki zostaną przeznaczone na potrzeby szkoły.

• ODBLASKOWA SZKOŁA

• Akcja rozpoczęta!

Nasza szkoła przystąpiła do konkursu pod patronatem honorowym: Wicewojewody Małopolski, Wicemarszałka Województwa Małopolskiego, Małopolskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji oraz Małopolskiego Kuratora Oświaty.

Bezpieczeństwo to priorytetowe zadanie!

Nauczyciele, Rodzice, Policja, Przyjaciele Szkoły zjednoczyli się w działaniach służących poprawie bezpieczeństwa naszych dzieci. Pragniemy, aby czuły się bezpiecznie w drodze do i ze szkoły. Dziś, tj. 12 września odbyła się prelekcja p.sierżant Adriany Strojnej-Knap nt. zachowania szczególnej uwagi podczas przechodzenia przez jezdnię, używania odblasków, a także bezpiecznego poruszania się po poboczu. Ustalono, że wszyscy uczniowie posiadają odblaski przy tornistrach, kurtkach oraz opaski odblaskowe na rękę. 37 uczniów ma kamizelki odblaskowe. Pani sierżant z Komisariatu Policji w Słomnikch została zaproszona do szkoły przez p. Bogumiłę Jamborską - koordynatora d/s bezpieczeństwa i profilaktyki w szkole.

• PO ZEBRANIU

• 10 września odbyło się pierwsze w tym roku szkolnym zebranie z rodzicami, na którym Pani Dyrektor Danuta Kozera przedstawiła plan pracy szkoły, kierunki rozwoju i nasze priorytety. Oto one:  PREZENTACJA_-_10_IX_2012R.ppt  Zapraszamy do lektury.

• UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO

Dnia 3 września  odbyło się uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2012/2013. Podczas uroczystości złożono podziękowania dotychczasowej  pani dyrektor Bogumile Jamborskiej, której wręczono pamiątkowy obraz z  nazwiskami wszystkich uczniów kończących naszą szkołę w latach 1992- 2012. Podziękowania i kwiaty za dwadzieścia lat kierowania szkołą  wręczyły również  panie: radna Jadwiga Łach i sołtys Agnieszka Sykut. Następnie powitano panią Danutę Kozerę, która od dziś będzie pełniła funkcję dyrektora  szkoły.

Pani Kozera urodziła się  w Krynicy Górskiej, lat 38, zamężna, ma 3 córki. W 1996r. ukończyła  studia na WSP kierunek – matematyka. Przez całą swoją karierę, związana była ze Szkołą Mistrzostwa Sportowego w Krakowie. Nauczała 16 lat matematyki i przechodziła wszystkie szczeble nauczania: szkoła podstawowa, gimnazjum i liceum ogólnokształcące. Ukończyła matematykę, ale również ukończyła studia podyplomowe – kierunek fizyka z astronomią z elementami informatyki.

Od Kolaże