• Informacja dot. organizacji i wyprawki w oddziałach przedszkolnych

• Drodzy Rodzice

W dniu  1 września 2022 r. Oddziały Przedszkolne będą funkcjonować  w godzinach 6:30 do 17:00.

Pierwszy dzień w grupie najmłodszej (3,4-latkowie) „Rybki” przewidziany jest na adaptację (sala nr 1). Rodziców nowoprzyjętych dzieci zapraszamy  na  godzinną adaptację od 10:00 do 11:00 (rodzic  może  tę godzinę spędzić razem z dzieckiem w sali).

Rodziców chcących porozmawiać z wychowawcami zapraszamy do kontaktu indywidualnego (osobiście po zajęciach). Szczegółowe informacje dotyczące organizacji pracy przygotowane przez wychowawców Oddziałów Przedszkolnych zostaną umieszczone na stronie internetowej i przekazane rodzicom w wersji papierowej.

Catering

W oddziałach przedszkolnych jest możliwość zamawiania posiłków (śniadanie, obiad i podwieczorek) od dnia 1.09 br. Możliwość zgłaszania chęci zamówienia posiłków jest pod numerem tel. 798338934 – proszę o wysłanie wiadomości sms z informacją: imię i nazwisko dziecka oraz jaki posiłek życzą sobie Państwo na dany dzień z uwzględnieniem ram czasowych: możliwość zamówienia śniadania do godz. 14:30 dnia wcześniejszego, zamawianie obiadów do godz. 8:30 tego samego dnia.

Kwoty następujących posilkow:

Sniadanie 3zl

obiad 9zl

podwieczorek 1,50zl

W załączniku znajdują się informacje wyposażenia dziecka rozpoczynającego zajęcia w oddziałach przedszkolnych (3,4,5-laki oraz zerówka) w roku szkolnym 2022/2023.

informacja_dla_rodzicow_wrzesien_2022_(1).pdf

• Wyprawka Pierwszoklasisty

Szanowni Państwo

W poniższym załączniku udostępniamy informacje dot. wyprawki pierwszoklasisty na nowy rok szkolny 2022/2023.
            Czas na realizację zakupu potrzebnych przyborów - drugi tydzień września (12-16.09).

wyprawka_pierwszoklasisty.docx

Dodatkowe przypomnienie! Osoby nowo przyjęte, które nie uczeszczaly do zerówki w SP Łuczyce i nie dostarczyły jeszcze dokumentu dot. gotowości dziecka do podjęcia nauki w szkole podstawowej, proszone są o złożone w dniu rozpoczęcia do sekretariatu (możliwość wykonania ksera).