• CODE WEEK - TYDZIEŃ KODOWANIA

• W dniach  10-17.10 br. odbędzie się Tydzień kodowania dla uczniów  w klasach IV-VIII.
            Więcej informacji dotyczących przedsięwzięcia dostępnych u Pani Katarzyny Hanarz.

• Zebranie z rodzicami w Szkole Podstawowej

• ZEBRANIE Z RODZICAMI ODBĘDZIE SIĘ DNIA 13.09.2022 R. WG PONIŻSZEGO PORZĄDKU:

KLASY I –III  GODZINA 17

Klasa Ia- sala numer 9

Klasa Ib – sala numer 14

Klasa IIa – sala numer 12

Klasa II b – sala numer 13

W związku z nieobecnością wychowawcy klasy III zebranie odbędzie się w innym terminie.

KLASY IV- VIII GODZINA 18

Klasa IV – sala polonistyczna (nowa część)

Klasa V – sala matematyczna (stara część)

Klasa VI – sala językowa (nowa część)

Klasa VII – sala numer 15 - informatyczna (stara część )

Klasa VIII – sala przyrodnicza (nowa część)

• Catering szkolny i przedszkolny

• POSIŁKI SZKOŁA PODSTAWOWA

Szanowni Państwo

W chwili obecnej obiady w szkole podstawowej będą zamawiane jak do tej pory czyli przez aplikację/stronę ZAMÓWPOSIŁEK.PL

Od 5.09 br. obowiązywać następujące będą ceny:

I danie 3zł

II danie 11zł

Deser 3zł

Instrukcja dot. obsługi strony/aplikacji znajduje się w linku poniżej

https://bit.ly/2MMuK8D oraz w załączniku informacja_SP_Luczyce.doc

O zmianach zgodnie z nowymi przepisami dot. stołówek szkolnych w naszej szkole (art. 106 i 106a ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. Prawo oświatowe (Dz. U. z 2021 r. poz. 1082, z 2022 r. poz. 655)) będziemy informować.

POSIŁKI ODDZIAŁY PRZEDSZKOLNE

W oddziałach przedszkolnych jest możliwość zamawiania posiłków (śniadanie, obiad i podwieczorek) od dnia 1.09 br. Możliwość zgłaszania chęci zamówienia posiłków jest pod numerem tel. 798338934 – proszę o wysłanie wiadomości sms z informacją: imię i nazwisko dziecka oraz jaki posiłek życzą sobie Państwo na dany dzień z uwzględnieniem ram czasowych: możliwość zamówienia śniadania do godz. 14:30 dnia wcześniejszego, zamawianie obiadów do godz. 8:30 tego samego dnia.

Kwoty następujących posilkow:

Sniadanie 3zl

obiad 9zl

podwieczorek 1,50zl

Bardzo proszę o rozważne zamawianie zestawów obiadowych, gdyż nie ma możliwości zabierania do domu oraz odbierania posiłków ze szkoły jeśli dziecko/uczeń będzie nieobecny w szkole/oddziale przedszkolnym w danym dniu bądź zapomni zgłosić się w trakcie przerwy obiadowej (dot. szkoły).

Więcej informacji znajduje się w zakładce ,,Catering".

• Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

• Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Łuczycach z radością witali się po wakacjach, a na ich twarzach widać było uśmiechy. Najmłodszym z dumą towarzyszyli rodzice. Pierwszy września to ważny dzień dla uczniów, szczególnie dla tych, którzy po raz pierwszy rozpoczną naukę w szkole. Dla innych to kolejny rok pełen nadziei i planów.

Część oficjalną rozpoczęliśmy od odśpiewania Mazurka Dąbrowskiego oraz uczczenia minutą ciszy pamięci Poległych za Ojczyznę podczas II wojny światowej.

Nowy rok szkolny 2022/2023 zainaugurowała Pani Dyrektor Danuta Kozera, która przywitała wszystkich obecnych, szczególnie pierwszoklasistów i przekazała potrzebne informacje dotyczące organizacji roku szkolnego. Po oficjalnym zakończeniu uczniowie udali się do klas spotkać się ze swoimi wychowawcami.

Z okazji rozpoczynającego się nowego roku szkolnego 2022/2023 Nauczycielom, Pracownikom administracji, Rodzicom, Uczniom i przyjaciołom Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Łuczycach życzymy, aby nadchodzący czas był okresem pomyślnej współpracy, wzajemnej życzliwości oraz licznych sukcesów we wszystkich działaniach.